Hizmetler

Ozon teknolojileri üzerine sizlere sunduğumuz hizmetler, tesisin kurulması için gerekli fizibilite çalışmaları, gerekli ölçümlerin yapılması, planlama, proses seçimi, temel ve detay mühendislik hizmetleri, laboratuar ve pilot tesis çalışmaları, ekipman ve malzeme temini, ekipman imalatı, inşaat işleri yapımı veya süpervizyonu, enstrümantasyon ve tesis otomasyonu, komple montaj işleri, yüzey koruma, işletme ve bakım talimatlarının hazırlanması, tesisin işletmeye alınması, teslimi ile periyodik servis ve danışmanlık adımlarından oluşmaktadır.

Air Ozon olarak sunduğumuz hizmetleri iki ana başlık altında inceleyebilirsiniz.

Mühendislik Hizmetleri

Mühendislik projelerinin araştırılması, geliştirilmesi, tasarlanması, uygulaması ve bu uygulamaların takip ve kontrolü hizmetlerini vermekteyiz.

İhtiyacınız olan ozon teknolojileri ile ilgili olarak tarafınıza deneyimli kadromuzca

sunulan proje ve mühendislik hizmetleri ile tüm çevre yatırımlarınızı güçlü ve sağlam
bir altyapı ile destekleyebilirsiniz.

Firmamız, bünyesinde altyapıları ve mesleki yaratıcılıklarını, akılcı yatırımlara dönüştüren güçlü bir teknik ekibi barındırmaktadır. Bu ekip işe eksiksiz bir ön araştırma ile başlar.

Yapılan ölçüm ve değerlendirmeler sonucu gerçek koşul ve gereksinimler saptanır. Proses tasarımı ve projelendirme, temel kriterlere uygun olarak düzenlenir. Gerekli olan tüm laboratuar ve pilot tesis çalışmaları tarafımızca gerçekleştirilir. Tüm bu proje ve mühendislik çalışmaları sırasında temel hedef ihtiyaçlara uygun tasarım olmakla birlikte, unutmadığımız ana prensibimiz 'hiç bir mazeretin başarının yerini tutamayacağıdır'.

Danışmanlık Hizmetleri

Air Ozon; ozon teknolojileri üzerine uzun yıllardır ar-ge faaliyetleri yürütmektedir. Faaliyette olduğu yıllarla birlikte kazanmış olduğu bilgi, tecrübe ve deneyimi ve konularında uzman kadrosu ile ozon sitemlerinin kurulması, geliştirilmesi ve yenilenmesi konularında danışmanlık hizmetleri sağlar.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için İletişim bölümünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz.